2012-07-24

Nowinki

Levis Warsztaty projektowania w LONDYNIE

Tagi: moda, styl
Flagowy salon marki Levi’s® na Regent Street w Londynie do 3 sierpnia 2012 roku będzie siedzibą interaktywnych warsztatów. Tym razem Levi's® zaprasza do Londynu. Weź udział w interaktywnych warsztatach projektowania 'nadruków' prowadzonych przez uznanego grafika Anthony'ego Burrill i poczuj niesamowitą energię, kreatywność  i niepowtarzalnego ducha Londynu.


Levi's® przy Regent Street zarówno londyńczycy jak i turyści będą mogli stworzyć swój własny niepowtarzalny t-shirt. Każdy będzie miał szansę zaprojektować swoją własną grafikę lub skorzystać z gotowej przygotowanej specjalnie przez Anthony'ego Burill.

Znany ze swoich przekonujących i niezwykle optymistycznych ilustracji oraz humorystycznego podejścia do słowa, Anthony Burrill uchwycił ducha Londynu dzięki licznym, oryginalnym sloganom, które stworzył na temat miasta. Między innymi: THE CITY IS OURS TONIGHT (Tej nocy miasto jest nasze) czy DO YOU KNOW WHERE YOU ARE? (Czy wiesz gdzie jesteś?). Limitowana edycja T-shirtów Levi’s® ze specjalnie zaprojektowanymi grafikami będzie dostępna wyłącznie w salonie przy Regent, na Westfield Stratford oraz Boxpark i Carnaby Street od 13 lipca 201 roku. Spersonalizowany T-shirt ze sloganem THIS IS NOT THE WEST, który został zaprojektowany z myślą o kulturze wschodniego Londynu, będzie dostępny wyłącznie w pop-up storze Levi’s® na  Shoreditch.

Daj się wciągnąć!  #PrintLondon
Klienci i fani marki Levi’s® będą mogli nadrukować na t-shirt swoją własną wersję grafik Anthony'ego Burill, ale także wziąć udział również w procesie ich projektowania. Każdego dnia podczas warsztatów Levi’s® dostępny będzie nowy slogan, który klienci będą mogli wykorzystać do swojego projektu. Levi’s® zaprasza wszystkich do kreowania własnych tekstów inspirowanych Londynem, można je przesyłać za pomocą kanału  #PrintLondon na Twitterze lub przypiąć na specjalnie przygotowaną tablicę w salonie przy Regent Street. Najbardziej oryginalne slogany będą uwiecznione na t-shirtach klientów.

Warsztaty Levi’s® Print Workshop to już piąta z serii kreatywnych inicjatyw dedykowanych sztuce rzemiosła, podążająca za sukcesem poprzednich edycji warsztatów druku, fotografii i filmu, które do tej pory miały miejsce w San Francisco, Nowym Jorku, Los Angeles, a ostatnio w Berlinie. Warsztaty odbędą się w specjalnie przygotowanej, wypełnionej twórczą energią części salonu przy Regent Street. Przestrzeń będzie zaaranżowana tak, by stworzyć odpowiednie otoczenie dla kreatywnej twórczości i aby móc celebrować rzemiosło, innowacyjność i styl. Przez cały dzień będą tam również asystenci służący pomocą przy projektowaniu grafik.

Więcej prac Anthony'ego Burill inspirowanych jego niedawną podróżą do Brazylii można zobaczyć w galerii Kemistry we wschodnim Londynie od 5 do 28 lipca 2012.

GO FORTH AND #PRINTLONDON
http://www.facebook.com/Levis
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar