2012-07-11

Pielęgnacja ciała

Miej lato u swych stóp

Wraz z nadejściem upragnionego lata każda z nas chce czuć się wyjątkowo pięknie. Nasze zgrabne nogi podkreślamy modnymi sandałkami, japonkami i oczywiście kobiecymi szpilkami. W trakcie wakacyjnych dni naszym obowiązkiem jest nienaganny pedicure oraz zadbane stopy. Szczególnym problemem podczas letnich upałów jest jednak… potliwość stóp. By zapobiec tym specyficznym dolegliwościom i czuć się codziennie w pełni komfortowo, marka No. 36 proponuje specjalistyczne preparaty, dzięki którym nasze nogi będą przygotowane na słoneczne dni.

Lato to okres wzmożonej aktywności: podróże, spacery, odpoczynek na piaszczystych plażach i oczywiście wakacyjne sporty. Jednak w trakcie upalnych dni nasze stopy narażone są na wiele czynników zewnętrznych oraz wzmożoną potliwość. Nic w tym dziwnego, bo zawierają aż 250 000 gruczołów potowych. Warto, więc zaopatrzyć się w produkty, które podczas wakacyjnych dni dadzą nam poczucie komfortu i odprężenia. Zawarte w nich specjalistyczne składniki zajmą się problemami, którymi my – z pewnością, nie chcemy zawracać sobie głowy. Oto propozycje marki No. 36 na letnie dni:

Odświeżający dezodorant do stóp z talkiem

By uchronić stopy przed wzmożoną potliwością, numerem jeden w naszej letniej kosmetyczce będzie odświeżający dezodorant do stóp No. 36. Składniki aktywne tego kosmetyku: talk i szałwia lekarska intensywnie wiążą nadmiar wilgoci, tworząc na skórze warstwę ochronną, skutecznie hamującą wydzielanie potu. Natomiast olejek miętowy poprzez właściwości chłodzące odpręża i odświeża nasze stopy. Regularne stosowanie dezodorantu pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny i pielęgnacji skóry stóp każdego dnia.

Pojemność: 150 ml
Cena: 6,50 zł

 


Dezodorująco-antyperspiracyjny żel do stóp

Zawsze świeże i odprężone stopy w letnie upały? Tak, to jest możliwe dzięki dezodorująco-antyperspiracyjnemu żelowi do stóp! Polecany jest on do codziennej pielęgnacji, ponieważ składniki aktywne żelu: ekstrakt z szałwi, gliceryna i pantenol skutecznie likwidują nadmierną potliwość i nieprzyjemny zapach. Skóra stóp szybko się regeneruje oraz jest jedwabiście gładka. Regularne stosowanie żelu do stóp zapobiega powstawaniu odparzeń. Istotną zaletą tego kosmetyku jest jego konsystencja, żel szybko wysycha i nie daje uczucia tłustości.

Pojemność: 100 ml
Cena: 6,00 zł
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar