2012-07-03

Nowinki

Rina Cossack - Urodziny i Warsaw Fashion Street

W ostatnim czasie miały miejsce dwa wydarzenia, w czasie których zgromadzeni goście mieli szansę poznać najnowsze projekty RINA COSSACK, oraz projektantkę marki Justynę Żmijewską.

 
 
2. Urodziny Butiku RINA COSSACK
23 czerwca Butik RINA COSSACK obchodził swoje 2. urodziny. W ramach 2. Urodzin miała miejsce premiera Fashion Movie „Bridge”.
 
Na spotkaniu zgromadzeni goście mieli przyjemność poznać twórców filmu: fotografa Maksymiliana Ławrynowicza (made in: Ławrynowicz) oraz modelkę Katarzynę Gurak (D'Vision), która jest także twarzą kampanii kolekcji.
W czasie 2. Urodzin została zaprezentowana nowa linia jedwabnych koszulek stworzonych do kolekcji „Bridge”. Nadruki na t-shirtach stworzone przez projektantkę RINA COSSACK, Justynę Żmijewską są artystyczną adaptacją kadrów z Fashion Movie „Bridge”.
23 czerwca została oficjalnie pokazana kampania promująca linię jedwabnych koszulek. Twarzą kampanii jest Julietta Kuczyńska (madamejulietta.blogspot.com). Twórcą zdjęć jest Sebastian Komorowski-Nalazek. Sesja powstała przy współpracy ze stylistką Kamilą Żyźniewską i wizażystką Martą Szumigaj.
Na 2. Urodzinach Butiku RINA COSSACK wyemitowany został wywiad z Justyną Żmijewską, przeprowadzony przez aktora, Mateusza Ławrynowicza.
 
Goście obecni na wydarzeniu mieli możliwość porozmawiać z projektantką o inspiracjach towarzyszących przy tworzeniu kolekcji „Bridge”.
Wydarzenie uświetniło swą obecnością wiele osób związanych ze światem mediów, kultury i biznesu. Na spotkaniu pojawiły się między innymi Magda Steczkowska i Aleksandra Mikołajczyk, na co dzień zaprzyjaźnione z marką RINA COSSACK.
Fot. Maksymilian Ławrynowicz
 
RINA COSSACK na Warsaw Fashion Street
24 czerwca na deptaku na ulicy Krakowskie Przedmieście odbył się pokaz RINA COSSACK w ramach jednego z najważniejszych wydarzeń modowych - Warsaw Fashion Street.
W czasie pokazu RINA COSSACK zaprezentowała najnowszą kolekcję "Bridge". Do kolekcji projektantka marki, Justyna Żmijewska stworzyła linię jedwabnych koszulek z nadrukami, będącymi kreatywną adaptacją kadrów z Fashion Movie "Bridge".
W pokazie gościnnie wzięły udział Anna Popek, Marta Dąbrowska , oraz Anna Bosak, gwiazdy na stałe zaprzyjaźnione z marką RINA COSSACK.
 
Fot. Bartosz Ka Nachtigal
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar