2012-07-02

Pielęgnacja ciała

Owocowe inspiracje dla dłoni

Japońska wiśnia oraz jagoda – te owocowe inspiracje doskonale sprawdzają się   w kosmetyce nie tylko ze względu na piękny zapach, ale także ze względu na to, iż są źródłem cennych dla skóry składników odżywczych. Dzięki ich zawartości kremy do rąk marki Cztery Pory Roku odpowiednio nawilżą i odżywią nasze dłonie, a dodatkowo zrelaksują nas wspaniałym aromatem owoców.
 
 


Glicerynowy krem do rąk i paznokci – zapach wiśni japońskiej

Osoby pragnące zregenerować swoje dłonie powinny sięgnąć po glicerynowy krem marki Cztery Pory Roku o zapachu wiśni japońskiej. Kosmetyk doskonale sprawdzi się w codziennej pielęgnacji zniszczonych dłoni i paznokci. Dzięki zawartości witaminy F przyspiesza regenerację skóry oraz wspomaga odbudowę jej płaszcza lipidowego. Olej Canola, bogaty w tokoferole i fitosterole, zapobiega utracie wody z naskórka, nawilżając go i łagodząc podrażnienia. Ważny składnik kremu stanowi gliceryna, która powstrzymuje parowanie wody ze skóry, nawilżając ją i wygładzając. Wyraźnie poprawia także jej elastyczność i miękkość. Efekt nawilżenia i wygładzenia wzmacnia, dzięki flawonoidom i rutynie, zawarty w kosmetyku ekstrakt z kwiatów wiśni japońskiej. To on nadaje także kremowi piękny, orientalny zapach. Delikatna nietłusta formuła kosmetyku powoduje szybkie wchłanianie. Kilkukrotnie stosowanie kremu w ciągu dnia zapewni 24 godzinną pielęgnację i ochronę skóry rąk.
Sugerowana cena detaliczna: 4,10 zł
Pojemność: 130 ml

Glicerynowy krem do rąk – aromatyczna jagoda
Druga propozycja marki Cztery Pory Roku przeznaczona jest dla każdego rodzaju skóry. Lekki glicerynowy krem jagodowy do rąk, dzięki delikatnej konsystencji szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze. Intensywnie nawilża, odżywia, zmiękcza i wygładza naskórek. Dzięki zawartości alantoiny wspomaga regenerację dłoni, odżywia i łagodzi podrażnienia. Z kolei ekstrakt z jagód nadaje mu wyjątkowy zapach, a także likwiduje suchość i szorstkość skóry oraz zapobiega jej nadmiernemu łuszczeniu.

Sugerowana cena detaliczna: 4,10 zł
Pojemność: 130 ml


 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar