2012-07-02

Nowinki

Przeżyj Olimpiadę 2012 w Londynie w stylu Levis

Koktajl czerwieni, niebieskiego z dodatkiem bieli - to barwy, które tego lata zawojują brytyjskie ulice. Już niebawem olimpijski szał opanuje nie tylko Londyn, ale cały świat. Dokładnie 28 lat temu, właśnie w tych barwach miała swoją premierę kurtka Levi's® Olimpic Windbreaker, która dziś powraca w wielkim stylu. Reprodukcja z 1984 roku już od sierpnia dostępna  będzie w sklepach Levi's® oraz na levi.com.


Kurtka Olympic Windbreaker pojawiła się na letniej Olimpiadzie w Los Angeles w 1984 roku, gdzie była elementem stroju uczestników igrzysk. Sprawdziła się wtedy doskonale, więc jej współczesne wcielenie niczym nie różni się od pierwowzoru.

Jest tak samo prosta i wygodna, w stylu charakterystycznym dla lat osiemdziesiątych, do których tak chętnie dziś wracamy. Wykonana z wodoodpornego materiału, zapinana na zamek i wyposażona w kaptur jest świetną propozycją na olimpijskie kibicowanie w deszczowym Londynie. Jej kolory: niebieski, biały i czerwony, jak nietrudno się domyślić nawiązują do brytyjskich barw, ale tym samym są uosobieniem klimatu vintage z lat 80.

Kurtka Levi's® Olimpic Windbreaker jest nie tylko niezwykle przydatna i modna, ale też bardzo na czasie - w końcu to w Londynie już za miesiąc rozpocznie się Olimpiada 2012.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar