2012-07-01

Włosy

Wyraź siebie z TONI and GUY - Stylizacyjna linia CASUAL

Brytyjska marka TONI&GUY stawia na total look! Podczas wakacyjnych eskapad warto zaszaleć nie tylko z garderobą, TONI&GUY pozwoli Ci na totalnie modowe eksperymenty z włosami! Lato sprzyja metamorfozom, warto więc sięgnąć po stylizacyjną linię CASUAL!

  

Za oknem słońce, kolorowe kwiaty, a luźne fasony
i lekkie materiały przełamują sztywne ograniczenia wielkomiejskiego dress-codu. Na ulicach na dobre zawitał trend miejskiej kowbojki, styl boho wdarł się na salony, czas również na dawkę inspiracji z dziedziny HAIRdo!

Co powiesz na seksowne fale oplatające ramiona, jednocześnie wciąż naturalne i sprężyste przy każdym podmuchu wiatru? A może luźny kok, który dzięki kilku trikom nabierze nowoczesnego look’u?

„Linia CASUAL pomoże Ci uzyskać naturalny efekt, bez obciążania włosów w dowolnym uczesaniu. To najprostszy sposób, by bez długich zabiegów uzyskać piękny naturalny look, który pozwoli Ci czuć się pewnie i swobodnie przy każdej okazji. Noś zawsze przy sobie mini wersję soli morskiej
w spray’u, dzięki niej odświeżysz fryzurę wtedy, gdy będzie tego wymagała” – podpowiada doradca wizerunkowy marki TONI&GUY w Polsce – Robert Kupisz.

Do dyspozycji masz 3 stylizacyjne produkty:
1.    Sea Salt Texturising Spray, czyli sól morska w spray’u, która podkreśla naturalny charakter włosów i dodaje im objętości. Unosi włosy i utrwala efekt „artystycznego nieładu”.
2.    Forming Spray Gel, czyli modelujący żel do włosów
w spray’u. Jego lekka formuła nada kształt Twojej fryzurze oraz elastycznie ją utrwali bez efektu ciężkości czy usztywnienia włosów.
3.    Flexible Hold Hair Spray, czyli lakier do włosów elastycznie utrwalający, który utrzyma naturalną lekkość Twojej fryzury i doda jej sprężystości na cały dzień.
 

Dokładny instruktaż, jak krok po kroku wykonać różne fryzury produktami z linii CASUAL:

 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar