2012-07-01

Pielęgnacja ciała

Cavi-Lipo czyli odchudzanie na fali

W Szwecji, Danii, czy Japonii to absolutny numer jeden w walce z odchudzaniem. Teraz najnowsze urządzenie do walki ze zbędnymi kilogramami jest dostępne również w polskich gabinetach medycyny estetycznej. Cavi-Lipo wykorzystuje unikatowe zjawisko przenikania fal ultradźwiękowych.Cavi-Lipo stanowi doskonałą alternatywę do inwazyjnych zabiegów z użyciem skalpela. Dzięki zastosowaniu unikatowej technologii kawitacji ultradźwiękowej, urządzenie jest obecnie jednym  z najskuteczniejszych w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Specjalna głowica robi furorę w wielu krajach na całym świecie, w Szwecji zabieg jest nawet refundowany w terapii otyłości, a teraz jego skuteczność potwierdzają  polscy eksperci od medycyny estetycznej.

Edyta  Engländer, dermatolog, ekspert medycyny estetycznej  z Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej  WellDerm:

Najnowsze urządzenie zawdzięcza swoją moc unikatowej technologii kawitacji fal ultradźwiękowych drugiej generacji. Polega ona na nakładaniu się fal, które w wyniku zderzenia - wywołują lecznicze wibracje. Taka energia, dzięki specjalnie skonstruowanej głowicy emitującej fale pod różnym kątem, koncentruje się w całości w tkance tłuszczowej. Dzięki temu kawitacja jest silniejsza, niż w przypadku innych urządzeń wykorzystujących to zjawisko. Najważniejszy jest oczywiście proces, który inicjują fale. Pod wpływem ultradźwięków komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu. Uwolniony w ten sposób tłuszcz zostaje w bezpieczny sposób wydalony z organizmu w naturalnym procesie metabolizmu. Warto podkreślić, że to po pierwsze bezpieczne, po drugie bezbolesne, a po trzecie i najważniejsze – skuteczne. Całkowite niszczenie komórek tłuszczowych sprawia, że wielu pacjentów już po jednym zabiegu widzi różnicę, u niektórych Cavi-Lipo pozwala pozbyć się nawet jednego centymetra w obwodzie. A pełna seria ok. 6 zabiegów, zwłaszcza wspomagana odpowiednią dietą i zwiększeniem aktywności fizycznej, to widoczne i trwałe efekty.

Zastosowanie zabiegu: Cavi-Lipo stosuje się wszędzie tam, gdzie występuje nadmierna ilość tkanki tłuszczowej. Dzięki niewielkiej głowicy można go stosować nie tylko na brzuchu, udach, czy pośladkach, lecz także ramionach, boczkach i na podbródku.

Przygotowanie do zabiegu: Cavi-Lipo nie wymaga żadnych wcześniejszych przygotowań. Przed zabiegiem pacjent wypełnia kwestionariusz z pytaniami o stan zdrowia i ewentualne przeciwwskazania. Jeśli pojawi się taka konieczność, może być skierowany do lekarza na konsultacje, które ostatecznie rozstrzygnie, czy pacjent może poddać się zabiegowi.

Czas trwania: Zabieg jednorazowo nie powinien przekraczać godziny. Oczywiście jego czas jest uzależniony od miejsca zastosowania. Rozbijanie komórek tłuszczowych w podbródku to zaledwie 10 minut, zabieg na uda lub brzuch to już około 40 minut.

Efekty działania: Po jednym zabiegu  skóra staje si napita, jędrniejsza, wielu pacjentów zauważa spadek obwodu w okolicy poddanej działaniu Cavi-Lipo nawet o jeden centymetr.  Efekty nasilają się z czasem zależą od indywidualnych predyspozycji pacjenta.  Pełną serię  zabiegów – zazwyczaj rekomenduje się 6 powtórzeń – można wykonywać z częstotliwością raz na tydzień. Terapię w gabinecie warto wesprzeć zbilansowaną dietą i wzmożoną aktywnością fizyczną.

 Cena: Koszt zabiegu jest uzależniony od obszaru, na którym jest wykonywany. W Centrum WellDerm pełna seria 6 zabiegów na brzuch kosztuje ok. 2000 zł.
 

Komentarze (10)

majka (2014-05-27 23:24:37)
warto
 polecam cavi-lipo! spadlo mi 5cm po serii szesciu zabiegów. Skóra jest ujędrniona i wyglada lepiej. Świetny zabieg!
majka (2014-05-27 23:24:01)
warto
 polecam cavi-lipo! spadlo mi 5cm po serii szesciu zabiegów. Skóra jest ujędrniona i wyglada lepiej. Świetny zabieg!
Matilda (2014-05-15 23:14:35)
...
Znam ten zabieg. Cavi Lipo we Wrocku tez robia, ogolnie to jestem zadowolona:) na razie skora jest gladka, a centymetry chyba tez w dol poszly:)
jadźka (2014-05-15 22:24:04)
brzuch - 5cm
 zdecydowanie najlepsza technologia zabiegów wyszczuplających. Straciłam z brzucha 5 cm, dla mnie rewelacja!
karinka (2014-04-28 00:34:25)
skuteczność 100%
 Polecam, moje uda zawsze były masywne, ale wreszcie znalazłam sposób na nie.. po serii już kilka cm mniej!
marta b. (2013-10-23 11:19:15)
re
Przyznam szczerze, że nigdy nie wierzyłam w to, że tabletki mogą pozwolić na chudnięcie, a jednak. Tylko ja wybrałam te - http://www.slim24.pl/ Kuracja trwała 3 miesiące, przyniosła 17 kg na minusie - nigdy wcześniej nie straciłam nawet połowy tego. Co tutaj dużo mówić, pewnie gdyby nie tabletki, to dalej byłabym otyła.
Weronii (2013-06-26 00:48:57)
działa !!!! naprawde !!!!
No to się skusiłam , poszukałam w pobllizu i znalazłam REWELAAAAAAAAAAAAA !!!! Efekty juz po 1 zabiegu . Robie zabiegi w  Poznaniu  w gabinecie kosmetycznym Klaudia , fajny klimat i ceny . polecam !
olga (2012-07-16 13:19:52)
czy warto?
Wydaje się ciekawe, jeszcze nie próbowałam ale może faktycznie warto... 
marta (2012-07-13 15:00:43)
chyba się skuszę
W sumie jak na serię zabiegów cena nie jest wygórowana... Może wypróbuję :)
heniczka:>> (2012-07-04 15:52:43)
warte polecenia
cavi lipo jest wart świeczki, bardzo fajna altgernatywa dla tych wszystkich bajeczek o szybkim odchudzaniu :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar