Diky

2012-06-26

Nowinki

Warsaw Fashion Street - Plus Size

Niezwykle miło nam poinformować , iż w Niedzielę 24 CZERWCA na najważniejszym wydarzeniu modowym Warsaw Fashion Street odbył się PIERWSZY W POLSCE POKAZ PLUS SIZE! 


Na tę okazję marka PAPILLON stworzyła specjalną kolekcję dedykowaną kobietom o pełniejszych kształtach. Po szeregu castingów wybrano modelki w rozmiarach większych niż standardowe, które wystąpią podczas pokazu.
      
Gwiazdą wydarzenia była znana prezenterka wiadomości sportowych - KAROLINA SZOSTAK, która wykazała się olbrzymim dystansem i doskonale wie jak jak ze swoich kształtów uczynić atuty. Publiczność pokochała Karolinę i nie szczędziła oklasków a kreacje stworzone dla niej przez PAPILLON podkreśliły jej seksowną sylwetkę.

"Inspiracją były dla nas kobiety, które kochają być seksowne w wysmakowany sposób. Niezależnie od rozmiaru, kobiety chcą być modne i mają potrzebę wyrażania siebie. My wiemy, że rozmiar nie powinien być ograniczeniem, trzeba tylko wiedzieć jak podkreślić urodę zamiast przytłaczać" mówią projektanci marki Papillon.
 Komentarze (2)

karcelka (2012-06-26 20:39:25)
:)
Miło,ze wreszcie dzieje się coś dla Pań o tych większych rozmiarach :)
sylvana (2012-06-26 20:07:14)
No i...
jestem pod wrażeniem  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar