2012-06-24

Włosy

Kobieco i delikatnie - fryzury od Toni and Guy na pokazie ZUO CORP

19 czerwca 2012 w Auli Fizyki Politechniki Warszawskiej odbył się pokaz najnowszej kolekcji marki ZUO CORP. "Jungle Gardenia", której jako inspiracja przyświecała sentencja Susan Sontag - „Uroda kobiety jest formą władzy”.O niezwykle kobiece i wysmakowane fryzury modelek na pokaziezadbał team TONI&GUY -  brytyjskiej marki do stylizacji i pielęgnacji włosów, która od niedawna dostępna jest na polskim rynku. Fryzury modelek podczas pokazu nawiązywały do idei totallook: efektowne sploty współgrały z oryginalnymi kobiecymi sylwetkami proponowanymi przez ZUO CORP.

Marka TONI&GUY współpracowała już z ZUO CORP. przy okazji launcheventu marki w Polsce w kwietniu tego roku. Innowacyjne projekty ZUO CORP. odzwierciedlały jedną z 4 linii stylizacyjnych marki TONI&GUY – linię CREATIVE.

To już kolejna owocna współpraca brytyjskiego lidera w dziedzinie stylizacji z topowymi projektantami w kraju. TONI&GUY od lat współpracuje również przy London FashionWeek, przygotowując stylizacje włosów do pokazów takich projektantów jak MatthewWilliamson, Aquascutum i innych.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (1)

sylvana (2012-06-26 10:28:22)
Bardzo w moim stylu...
uwielbiam takie plecionki latem  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar