2012-06-23

MOTOKOBIETA

Saleta i Łozo kierowcą wyścigowym?

Warszawski weekend z Nissan Gran Turismo Academy za nami! 16 i 17 czerwca w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie amatorzy szybkiej jazdy za kółkiem walczyli o miano najlepszego wyścigowego kierowcy! Finaliści mają szansę wziąć udział w wyścigu na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii oraz powalczyć o główną nagrodę – udział w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju!

 


Wojciech Łozowski Warszawskie eliminacje do Gran Turismo Academy

 

Ponad sto przejazdów w ramach konkursu, setki ludzi jeżdżących na konsolach treningowych, tysiące ludzi z całego świata kibicujących Euro 2012 oraz naszej kolejnej eliminacji.

Na śmiałków marzących o karierze na torze wyścigowym w minioną sobotę i niedzielę czekały w Warszawie nie lada atrakcje. Przez cały weekend można było spróbować swoich sił i zawalczyć o udział w kolejnych etapach projektu, ścigając się na symulatorach PlayStation®3 w specjalnie wyznaczonej strefie Nissan Gran Turismo Academy w Centrum Handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Pięć symulatorów PlayStation, piękny Nissan 370 Z w edycji GT oraz gwiazdy, gwiazdy, gwiazdy. Najpierw Przemysław Saleta, który znany jest z pasji do motocykli i samochodów i... Wojtek „Łozo” Łozowski, który spędził prawie godzinę za kierownicą starając się ustanowić swój najlepszy czas.

Ostatnia szansa w eliminacjach Live 23 i 24 czerwca w Katowicach w CH Silesia!
 
Przemysław Saleta Warszawskie eliminacje do Gran Turismo Academy 

Komentarze (1)

sylvana (2012-06-23 23:01:14)
:)))
Powodzenia  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar