Diky

2012-06-23

DEKORACJA WNĘTRZ

Rozkwitające piękno Twojego wnętrza

Najnowszy numer Magazynu COLOUR wypełniają radosne barwy rozkwitających kwiatów i  porywające inspiracje zaczerpnięte z natury. Wszyscy miłośnicy pięknych wnętrz znajdą tu oryginalne pomysły na aranżacje mieszkań, designerskie smaczki i urzekające zestawienia kolorów.
 


Motywem przewodnim nowego Magazynu COLOUR są kwitnące ogrody, sady i łąki, wypełnione po brzegi żywymi, nasyconymi barwami i czarującymi zapachami. Przewracając kolejne strony magazynu, znajdziemy mnóstwo inspiracji, które pomogą przenieść nam to zachwycające piękno przyrody do naszych wnętrz.


Tradycyjnie COLOUR otwiera dział Butik z dizajnerskimi dodatkami. Soczyście kolorowe, inspirowane światem roślin i zwierząt, wprowadzą do wnętrz ożywczą nutę optymizmu. Dział Trendy wypełnia kolekcja kolorów „So beauty, so fresh!” – oparta na niepowtarzalnym, harmonijnym pięknie natury. Prezentowane zestawienia kolorów z palety Tikkurila przynoszą pomysły na przeniesienie barw przyrody do naszych mieszkań.


Aranżacje w dziale Wnętrza pokazują, jak zestawiać kolory i komponować elementy wyposażenia, by nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat. Znajdziemy tu inspiracje w postaci nieoczywistych zestawień odcieni, ekstrawaganckich dodatków, oryginalnych dekoracji ściennych. COLOUR przynosi mnóstwo pomysłów na aranżacje sypialni, salonu, pokoju do pracy i pokoju dziecięcego. Prezentowane propozycje zachęcają do poszukiwania własnego stylu i kreowania wokół siebie pięknych przestrzeni, w których będziemy dobrze się czuć.


Wrażliwi na doznania estetyczne miłośnicy dobrej kuchni nie mogą ominąć działu Food z zaskakującymi pomysłami na wprowadzenie do przygotowywanych potraw kwiatów. Beza z mascarpone i kwiaty w cukrze pudrze oraz wiosenna sałata z botwinką i kwiatami to dania zachwycające bajecznymi kolorami, a przy tym – wyjątkowo smaczne.

Dziewiąty numer Magazynu COLOUR jest dystrybuowany bezpłatnie do członków Klubu Colour zarejestrowanych w serwisie www.colour.com.pl oraz w wybranych salonikach prasowych przy zakupie tytułów prasy wnętrzarskiej i kobiecej.
 
Komentarze (3)

mociak (2015-02-20 11:55:09)
re
Tak na prawdę wszystko jest kwestią odpowiedniej aranżacji, zobaczcie - http://beautifulhouse.pl/ A prawda jest taka, że dosłownie wszędzie można stworzyć atrakcyjną przestrzeń - kwestia solidnego wyposażenia.
vanilia120 (2012-06-25 16:28:39)
;)
Ten magazyn co jakiś czas przychodzi do mnie. Uwielbiam go, jest bardzo ciekawy, można znaleźć wiele inspiracji i czasami bardzo interesujące przepisy:)
sylvana (2012-06-23 22:51:27)
Inspirujący magazyn,
inspirujące wnętrza  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar