2012-06-21

Nowinki

Zasmakuj w modzie z Shot Magazine

Na mapie modnych miejsc w sieci pojawiła się kolejna propozycja. SHOT MAGAZINE to magazyn lifestylowy zawierający mnóstwo modowych wskazówek i praktycznych rozwiązań. To zastrzyk mody, duża dawka inspiracji, szczypta życiowej ciekawości i tony pozytywnej energii, a przy tym chwila zapomnienia.
 


 

SHOT MAGAZINE to intrygujące wywiady z osobami, których pasja stała się sposobem na życie – z gwiazdami, projektantami czy blogerkami. To interesujące sesje zdjęciowe pełne zakręconych stylizacji. To wyprawy w ciekawe zakątki świata. Odrobina kultury. A także lekcja stylu. Moda to obszar, w którym często można się pogubić nie mając mapy, lecz trzymając się ściśle drogowskazów nie poznacie najciekawszych obszarów nieznanego, dlatego nie bójcie się eksperymentować i próbować, bo tylko wtedy moda będzie zabawą. SHOT wskaże Wam ciekawe ścieżki, zabierze na pełen wrażeńshopping w sieci, niepowtarzalnej skarbnicy modowych perełek, a także pomoże oswoić maszynę, dzięki której już wkrótce wyczarujesz w domu indywidualne projekty. 

Współczesny człowiek to przede wszystkim człowiek otwarty, pełen energii i pasji do życia. Tak jak SHOT. Magazyn, w którym poprzez kolor i różnorodność wyrażono indywidualność i pasję do sztuki, mody, designu i życia. Magazyn, który Cię zainspiruje, zadziwi, a może też zachwyci…

Komentarze (1)

sylvana (2012-06-23 22:59:13)
;)))
Zasmakuję  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar