2012-06-23

ROZRYWKA

WITAJCIE W SALONIE PIĘKNOŚCI

Tagi: program
Kanał Style zaprasza na wybuchową mieszkankę włoskiego temperamentu, stylu i niepowtarzalnej atmosfery New Jersey. Będzie Jerseylicious!


 

 

Gayle Giacombo jest córką włoskich emigrantów, którzy licznie zamieszkują miasto New Jersey, w stanie Nowy Jork.  Jej salon piękności: Gatsby Salon jest miejscem, w którym rządzą  nowatorskie trendy. Można tu spotkać takie sławy jak Tyra Banks czy Iman i jednocześnie dowiedzieć się, co to znaczy być prawdziwym mieszkańcem New Jersey.

Każdy z fryzjerów i stylistów pracujących w Gatsby Salon zaciekle walczy o swoją pozycję. W 4.sezonie „Jerseylicious” przyjrzymy się jak szóstka silnych osobowości radzi sobie z pracą, wymagającymi klientami i życiem prywatnym.

Gayle przejęła interes po nagłej śmierci męża, który był pierwszym właścicielem salonu. Przeniosła Gatsby do nowej większej lokalizacji, w którą zainwestowała miliony dolarów. Jest twardą i wymagającą szefową, prawdziwą business woman. Jej córka Christy bardzo ciężko pracuje, łącząc pracę w salonie z rolą świeżo upieczonej matki. Olivia jest młodą wizażystką, dramaty i konflikty to jej specjalność! Dziewczyna marzy o swoim własnym, fantastycznym salonie piękności, z wybiegiem dla modelek po środku i samoobsługowym barem. Anthony jest jedynym zamężnym, heteroseksualnym fryzjerem w firmie. Został fryzjerem by podrywać dziewczyny. Kolejną kluczową postacią w salonie jest Tracy, zdolna fryzjerka, która w zaledwie dwa lata osiągnęła ogromny sukces.

W tym miesiącu przed pracownikami wielka próba. Będą musieli zorganizować imprezę promującą nową linię kosmetyków Gayle, aukcję charytatywną i sesję zdjęciową Anthony’ego. To będzie bardzo gorący okres dla Gatsby Salon.

Jerseylicious, 4. sezon –  w każdy wtorek, godzina 21:10Komentarze (1)

sylvana (2012-06-23 22:52:03)
Coś co lubię...
 w dobrym stylu 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar