2012-04-20

Bielizna

Polska bielizna podbija europejski rynek

W Polsce nadal panuje przeświadczenie, że zachodnie marki są lepsze od krajowych, a bielizna wykonana jest z wysoko gatunkowych materiałów, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Nic bardziej mylnego. Producenci polskiej bielizny nie mają się czego wstydzić i z powodzeniem to udowadniają.
 Polskie marki bielizny są konkurencyjne nie tylko pod względem jakości, ale również ceny. Na polskim rynku jest bardzo wielu producentów, którzy są rozpoznawani poza granicami kraju, a ich produkty cieszą się dużą popularnością i zaufaniem wśród tamtejszych klientów. Coraz częściej również polskie marki decydują się na obco brzmiące nazwy jak Esotiq, Gorteks czy Atlantic.

Jak wybrać najlepsze z najlepszych, odróżnić dobrą jakość materiałów od złej, rozpoznać precyzyjne wykonanie i wydać pieniądze na coś naprawdę wartego swojej ceny? Przede wszystkim nie należy się bać nowości, warto zapoznać się z tym co oferują nieznane nam marki. W sklepie starajmy się eksperymentować, szukać czegoś odpowiedniego dla siebie. Luksusowa bielizna oznacza przede wszystkim komfort i wygodę, w pięknym wydaniu.

 Najważniejsze jednak jest to, że Polki nie muszą przepłacać i mogą otrzymać porównywalną jakość bielizny za niższą cenę.

Polscy producenci bielizny stawiają na jakość, nowe technologie i oryginalne wzornictwo. Gorteks już od 18 lat zadowala klientki z całej Europy, przy produkcji swoich kolekcji wykorzystując najnowocześniejsze technologie i wysokiej klasy materiały. Producent stawia również na jakość prezentowania bielizny, do sesji zdjęciowej zapraszając m.in. znaną brazylijską modelkę Analu Campos. Z okazji 18. urodzin marki Gorteks na Facebooku ruszyły jubileuszowe zabawy i konkursy.

 


Informacja o firmie

Gorteks to polski producent bielizny, działający na rynku od 1994 roku. W swoich projektach łączy elegancję, szyki wytworność z nutką finezji. Kolekcje bielizny Gorteks tworzone są z myślą o nowoczesnych, eleganckich kobietach, ceniących komfort, wysoką jakość oraz unikatowe wzornictwo będące połączeniem światowych trendów z polską szkołą designu. Firma w procesie produkcji wykorzystuje nanotechnologię, stosując jony srebra, które zostały wykorzystane w Silver Collection. Bieliznę Gorteks wyróżnia ergonomiczna konstrukcja, unikatowe wzornictwo, różnorodność form biustonoszy: push-up, miękkie, półusztywniane, usztywniane i bardotki. Specjalnością marki są biustonosze dedykowane dla pań z dużym biustem.
Gorteks należy do Podlaskiego Klastra Bielizny.


UWAGA:

Już wkrótce wspólny konkurs z firmą Gorteks.

Zapraszamy.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar