Diky

2007-11-22

SEKS

Złóż mu propozycję nie do odrzucenia

Miej coś z życia...
Zaproponować mężczyźnie seks? Dla naszych prababci było to nie do pomyślenia. Dzisiaj same możemy decydować o tym jak wygląda nasze życie seksualne. A oznacza to, że możemy nie tylko odmawiać kiedy nie jesteśmy w nastroju, ale także, że możemy proponować kiedy mamy ochotę. Chociaż wiele kobiet wciąż waha się przed postawieniem jasnej propozycji, jest kilka powodów dla których warto to zrobić.

Ty wybierasz z kim...
On od dawna ci się podoba, ale nie robi nic, aby coś się między wami wydarzyło. Tymczasem umizgają się do ciebie chłopcy, którzy wcale nie są w twoim guście. Ty czekasz, ale coraz więcej wskazuje na to, że możesz się nie doczekać. Być może twój wybranek jest nieśmiały i sytuacja będzie się ciągnąć w nieskończoność? Ty natomiast jesteś zdana na to, czy on w końcu zdecyduje się wykonać jakiś ruch czy nie, a do wyboru masz tych, którym wprawdzie ty się podobasz, ale którzy niekoniecznie podobają się tobie. Dlaczego miałabyś losy swojego życia seksualnego pozostawiać w rękach innych? Możesz sama wybierać i zdobywać tego, którego zechcesz. Coraz więcej dziewczyn zdaje sobie z tego sprawę i bierze sprawy w swoje ręce.

Ty wybierasz kiedy...
Czujesz, że to właśnie ten moment, że chcesz tu i teraz, a tymczasem twój mąż lub chłopak ze znudzeniem ogląda telewizję i leniwie chrupie chipsy. Zamiast kolejnego bezbarwnego popołudnia, czy wieczoru mogliście przeżyć ekscytującą przygodę seksualną, ale ty wstydzisz się powiedzieć o co chodzi, a jemu nawet to nie przejdzie przez myśl. Twoja powściągliwość z pewnością nie zostanie nagrodzona, natomiast jeżeli zbierzesz się na odwagę skorzystają na tym obie strony. Nie tylko zaspokoisz swoje pragnienia, ale sprawisz swojemu partnerowi miłą niespodziankę.

Oni tylko na to czekają...
Wiele kobiet powstrzymuje się przed podejmowaniem łóżkowej inicjatywy z obawy, że spotkają się z odmową, a wybrany mężczyzna źle sobie o nich pomyśli. Zupełnie niepotrzebnie. Zmysłowa pewna siebie kobieta, która wie czego chce jest mocno zadomowiona w męskich fantazjach seksualnych, a faceci tylko czekają na takie propozycje. Nic tak nie ekscytuje mężczyzny jak kobieta wychodząca z inicjatywą. Obawy, że mężczyźni będą bronić swej cnoty jak lwy i mówić "nie" są nieuzasadnione. Oni z utęsknieniem czekają na moment, kiedy kobiety wreszcie zaczną korzystać również z tego aspektu równouprawnienia.

Martwisz się czy to wypada? Zupełnie niepotrzebnie. Przecież nie musisz o swoich przygodach opowiadać mamie. Żyjemy w czasach kiedy śmiało możesz wyjść z inicjatywą, zastanów się jedynie komu warto ją przedstawić.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar