2012-03-21

Nowinki

Otwarcie butiku marek AGATY WOJTKIEWICZ i LOFT37

We wtorek 20 marca, w najbardziej modowej dzielnicy Warszawy, przy ul. Mokotowskiej 65, został otwarty pierwszy, autorski butik marek AGATA WOJTKIEWICZ i LOFT37.PL. Na uroczystym otwarciu zjawili się dziennikarze i styliści z najpopularniejszych modowych tytułów oraz gwiazdy polskiego show biznesu. W butiku zaprezentowano najnowsze kolekcje projektantek na sezon wiosna-lato 2012.
Wśród ekskluzywnych marek największych, polskich projektantów, na słynnej z modowych projektów ul. Mokotowskiej, powstał wspólny concept projektantek: Joanny Trepki, Pauliny Ady Kalińskiej i Agaty Wojtkiewicz, oferujący ręcznie wykonywane buty z wiosennej kolekcji Tutti Frutti LOFT37.PL oraz kobiece kreacje Agaty Wojtkiewicz.

Cenimy zarówno twórczość, jak i poczucie estetyki Agaty. Uważamy, że jej projekty są bardzo bliskie naszemu postrzeganiu kobiecości. Dlatego właśnie pomyślałyśmy o wspólnym przedsięwzięciu.” – mówi Joanna Trepka, a Paulina Ada Kalińska dodaje - „W naszej najnowszej kolekcji Tutti Frutti mamy modele dla różnych kobiet, na różne okazje i pasujące do różnych kreacji, także do tych projektowanych przez Agatę Wojtkiewicz, o czym można przekonać się na miejscu, odwiedzając nasz butik.

We wtorkowy wieczór, w wyjątkowym wnętrzu butiku przy ulicy Mokotowskiej goście mogli zapoznać się z wiosenno-letnimi propozycjami z kolekcji Agaty Wojtkiewicz. Oprócz kreacji w modnych pastelach i beżach, projektantka zaprezentowała także linię autorskiej biżuterii Dorota Kempko dla Agata Wojtkiewicz.

Cieszę się, że wspólnie z Joanną i Pauliną z LOFT37.PL stworzyłyśmy ciepłe, przyjazne i przede wszystkim modne miejsce w centrum Warszawy. Poznałyśmy się przy okazji projektowania kolekcji na ostatni Fashion Week i podczas wspólnej pracy odkryłyśmy, że posiadamy podobną stylistykę. Zaowocowało to kolejnym wspólnym projektem – Mokotowską 65. To tutaj kobiety ceniące świetną jakość i styl znajdą zarówno ubrania, biżuterię, jak i buty – pełną stylizację na każdą okazję.” – powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Na otwarciu pojawiły się gwiazdy, m.in.: Halina Mlynkova, Ada Fijał, Anna Cieślak, Bogna Sworowska, Paulina Sykut, a także dziennikarze i styliści z najważniejszych modowych magazynów.

Partnerami wydarzenia były marki Martini, Lavazza, Cisowianka Perlage, Alewino.pl, a także Fiuu Fiuu Day Spa oraz sieć kwiaciarni Zielony Słoń. Zachęcamy do odwiedzenia butiku marek Agata Wojtkiewicz i Loft37.pl – Warszawa, ul. Mokotowska 65 (czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00 oraz w sobotę od godz. 11.00 do 16.00).

Więcej informacji na temat kolekcji LOFT37.PL i Agaty Wojtkiewicz można znaleźć na stronach www.loft37.pl oraz www.agatawojtkiewicz.pl

Agata Wojtkiewicz, polska projektantka mody, wielokrotnie wyróżniana w konkursach Złota Nitka MTŁ i Złota Fastryga MTP. Nominowana do tytułów Damy Sukcesu (2005) oraz Projektanta Roku (2005, 2006). Zwyciężczyni konkursu Young Creative Entrepreneur - Design and Fashion Award, organizowanego przez British Council i Ambasadę Brytyjską, w którym nagrodą jest obecność podczas jednej z najważniejszych imprez modowych na świecie – London Fashion Week 2011. Projektantka co roku prezentująca swoje kolekcje na Fashion Week Poland. Jej najnowsza, wiosenno-letnia kolekcja „6 AM” obecna była także podczas Vienna Fashion Week 2011. Należy do najlepszych współczesnych projektantek mody, według publikacji „Modą Zaklęci – antologia polskich projektantów”. Stroje projektantki zostały zaprezentowane w finale polskiej edycji ‘Top Model’, a jej kolekcja ukazała się w magazynie Donna Collezioni wiosna/lato 2011.

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka to projektantki obuwia w stylu hand made i właścicielki marki LOFT37.PL. Działając zaledwie od czerwca 2011 zdążyły swoimi projektami podbić serca wielu kobiet w niemalże każdym wieku. Oczarowały także świat mody, bowiem LOFT37.PL został wyróżniony prestiżową nagrodą DOSKONAŁÓŚC ROKU TWÓJ STYL w kategorii DEBIUT ROKU.

Buty projektowane przez Pauliną i Joannę to oryginalność i luksus, a także niespotykana dotychczas możliwość spersonalizowana obuwia, doboru ulubionej kolorystyki i faktury materiału. Concept LOFT37.pl zakłada, że każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, uzewnętrznić swój styl i charakter. Ten unikalny projekt powstał z przyjaźni, pasji oraz zamiłowania do pięknych przedmiotów i w krótkim czasie osiągnął imponujący sukces rynkowy. Dziś buty LOFT37.pl, znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju: w Niemczech, Anglii, Szwecji, USA i Holandii. Projektantki cechuje kreatywność, niepohamowana energia oraz potrzeba nieustannego rozwoju, dlatego wciąż poszukują nowych przedsięwzięć, które pozwolą im realizować niezliczoną ilość pomysłów.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar