Diky

2012-03-07

Wyniki

Wynik testu Whisky Blue Women 100ml

Tagi: perfumy
Zmysłowy i uwodzicielski zapach zarówno z nutami słodyczy, jak i akcentami drzewnymi. Kompozycję otwierają świeże nuty, które w dolnej nucie nabierają intensywności. Czy perfumy Whisky Blue Women pozytywnie przeszły sprawdzian naszych testerek. Sprawdźcie.
  

 
Whisky Blue Women 100ml woda perfumowana marki Evaflor (Wit wyłączny dystrybutor Whisky w Polsce)zdecydowanie pozytywnie przeszła test. Ogólna ocena perfum jest bardzo wysoka, a to dopiero początek. Testerki zdecydowanie czerpały przyjemność z testowania perfum, a zapach spodobał się również znajomym/rodzinie.

Jeżeli chodzi o sam zapach i wydajność to perfumy otrzymują ocenę celująca. Perfum jest dużo i starczają na bardzo długi czas, a jest to cecha rzadko spotykana w przypadku wielu kosmetyków. Perfumy wyglądają bardzo atrakcyjnie i są funkcjonalne, jednak są pewne mankamenty, gdyż jedno naciśnięcie aplikatora to zbyt dużo perfum, a to jednym się podoba, innym natomiast nie.

Perfumy są bardzo skuteczne, a skóra nie jest podrażniona. Po użyciu perfum czujemy się świeżo, komfortowo i seksownie i dzięki temu perfumy wypadają lepiej niż inne do tej pory znane testerkom - choć to nie jest reguła, gdyż niektóre testerki wolą swoje dawne zapachy. Cena perfum jest według testerek atrakcyjna i większość z nich uważa, że produkt jest wart swojej ceny.

Poniżej kilka opinii naszych testerek:

wulkan energii
Uważam, że perfumy Whisky Blue For Women charakteryzują się niespotykanym zapachem. Zapach składa się z kilku nut zapachowych, jednakże najbardziej wyczuwalna jest cytrusowa. Nie ukrywam, że po powąchaniu nakrętki od perfum zraziłam się nieco do nich – zapach wydawał się być bardzo ciężki, wręcz duszący. Jednakże dałam im drugą szansę i muszę stwierdzić, że pozytywnie przeszedł mój test ?. Zapach cudownie rozwinął się na mojej skórze, a po duszącym aromacie nie było śladu. Perfumy Whisky Blue For Women określiłabym jako orzeźwiające z przewagą cytrusowej nuty, która przyczynia się do przyjemnego uczucia odświeżenia. Z pewnością nadają się do codziennego użytku, a nie tylko na wieczorne wyjścia. Perfumy charakteryzują się dużą trwałością – zapach jest wyczuwalny niemalże przez cały dzień. 100-mililitrowe opakowanie wydaje się być bardzo ekonomiczne. Nie byłabym sobą, gdybym nie uwzględniła małego ‘ale’ – odnoszę wrażenie, że jednokrotne naciśnięcie aplikatora wydobywa zbyt dużo perfum – uczucie ‘’mokrej szyi’’ gwarantowane.

amorki 22

Uważam, że perfumy  WHISKY   BLUE   (proszę podać nazwę)  są ….. rewelacyjne. Zapach jest boski a do tego jest moje ukochane piżmo. Nie podrażniają skóry, nie robią plam na ubraniach, do tego ta ogromna buteleczka. Zapach utrzymuję się bardzo długo, wystarczą dwa psiknięcia  a czuję jeszcze go następnego dnia.  Flakonik mnie nie urzekł ale za ten zapach mu wybaczam. Na pewno kupię go ponownie. To była ogromna przyjemność testować taki świetny produkt.

pscolka

Uważam, że perfumy WHISKY BLUE WOMEN są rewelacyjnym produktem. Testowanie tej wody toaletowej sprawiło mi wiele przyjemności. Co najważniejsze nie podrażnił mojej skóry, która jest delikatna i wrażliwa. Zapach jest bardzo trafiony dla mnie, ponieważ uwielbiam takie słodkie zapachy. Wystarczy jedna aplikacja dozownikiem, a zapach utrzymuje się przez cały dzień. Wiele osób zwróciło mi uwagę, mówiąc, że bardzo ładnie pachnę. Bardzo cieszę się, że flakonik ma aż 100 ml. Starczy mi na pewno na wiele miesięcy. Sam flakonik jest ładny, skromny, choć uważam, że brakuje mu czegoś, bo taki zapach powinien mieć wyjątkowe opakowanie. Jestem pewna, że zakupię go ponownie. Dzięki niemu czuję się taka energiczna, seksowna, a sam zapach poprawia mi pozytywnie humor. Gorąco polecam! Jestem pewna, że się nie rozczarujecie.
 
Zaglądajcie do nas bo niebawem przedstawimy kolejne wyniki testów perfum WHISKY od firmy WIT.

Komentarze (6)

pscolka (2012-03-09 16:52:40)
.
:D ohhh tak są rewelacyjnie. Super, że się pojawiły opinie i w tym moja. Mam nadzieje, że były dla Was przydatne :D
sylvana (2012-03-08 18:07:58)
Przydatne opinie,ale...
 właśnie tego się spodziewałam-dziękuję 
Aga (2012-03-08 00:44:48)
flakonik
Z ciekawości poszukałam w necie flakonika i zgadzam się z dziewczynami, że buteleczka mogłaby być bardziej wyjątkowa, ale jesli zapach jest wspaniały to i opakowanie przestaje mieć znaczenie
NekropolisQueen (2012-03-07 23:06:22)
do wodniczka
Ja wezmę pod uwagę opinie dziewczyn, ale sama też chętnie powącham te zapachy przed zakupemjednak liczę na to, że dziewczyny coś podpowiedzą i nie będę musiała wąchać wszystkich, bo mój nos przy dużej ilości zapachów wariuje
wodniczka (2012-03-07 22:33:18)
Wynik testu
Fajnie jest usłyszeć czyjąś opinię o produktach aby mieć pewność czy ich zakupić.
NekropolisQueen (2012-03-07 22:18:58)
podsumowanie
Dziewczyny na te podsumowanie czekałam niecierpliwie, bo po tym jak zachwalałyście zapach na forum, byłam bardzo ciekawa jak wypadną testy. Oczywiście czekam też na podsumowania innych zapachów, na pewno sobie któryś z nich zakupię, bo jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ich trwałością.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar