2012-03-02

Bielizna

Przemień się w dziewczynę Bonda

Na wiosnę i lato 2012 firma Kinga Lingerie de Femme proponuje każdej kobiecie przemianę w dziewczynę Bonda. Nowa kolekcja „Bond’s Girls” inspirowana jest słynną serią o agencie 007.UWAGA:

Już wkrótce konkurs, w którym do wygrania będą komplety firmy King
a.


Kolekcję „Bond’s Girls” tworzą 23 komplety, a także 2 kobiece koszulki (Countess i Shaken) oraz gorsety (Royale oraz Nellie II). W tym sezonie projektanci  Kingi inspirowali się serią filmów o Jamesie Bondzie – a w szczególności kobietami występującymi w filmach o słynnym agencie Jej Królewskiej Mości.

„Agent 007 to najsłynniejszy szpieg w historii popkultury, a równie ekscytujące jak przygody bohatera były kobiety u jego boku. Dziewczyny Bonda to ikony szyku i kobiecości – i to właśnie one inspirują nas na wiosnę i lato 2012.” – mówi Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga.

W rolę „dziewczyn Bonda” wcielały się największe gwiazdy kina. Były nimi Ursula Andress („Doktor No”), Izabela Scorupco („Golden Eye”), Sophie Marceau („Świat to za mało”), Halle Berry („Śmierć nadejdzie jutro”). Kobiety Bonda miały wiele wcieleń – czasami delikatne i kobiece, czasami silne i zdecydowane. Kolekcja „Bond’s Girls” oddaje te cechy – momentami bardzo niewinna (jak beżowo-biały komplet Martini,), momentami dziewczęca (jak komplety w granatowo-białe paski – Nellie i Nellie II), momentami niebezpiecznie zmysłowa (Danger z motywami zwierzęcymi czy  beżowo czarna Giulietta – z seksownym pasem do pończoch).Natomiast zawsze kobieca i pobudzająca zmysły.

W kolekcji „Bond’s Girls” znaleźć można typowe dla Kingi koronkowe wykończenia (jak granatowy Spy czy szary Agent) oraz misterne aplikacje, podkreślające kobiece kształty (komplety Solace, Domina, czy Solitaire).  Bardzo wyrazistym motywem nowej kolekcji jest wykorzystanie modnych w zbliżającym się sezonie groszków (koszulka Shaken, biało-różowy komplet Cigar, czy czarno-biały Baccarat).
„Ta kolekcja to gra konwencją. Nawiązujemy w niej do najbardziej znanych przygód Jamesa Bonda – pozwalając kobietom noszącym bieliznę Kingi na odrobinę nonszalancji, równocześnie bez rezygnacji z podkreślania ich atutów. A to dzięki doskonałej jakości materiałów oraz krojów. Ich zadaniem jest sprawić, by kobiece kształty były wyeksponowane, a przy tym noszące je panie czuły się komfortowo i wygodnie” – mówi Kinga Lesisz, właścicielka firmy Kinga.

Tę grę konwencją oraz nawiązanie do klasycznych ikon kina znaleźć można między innymi w kompletach Kissy (delikatne paski na szaro-fioletowym materiale wykończonym ciemną koronką, utrzymaną w tej samej tonacji kolorystycznej), czy MI-6 – różowy komplet z delikatną kwiatową aplikacją, przełamany wykończeniami w delikatną kratkę.

Ważnym elementem kolekcji „Bond’s Girls” są białe komplety - bazowe, a równocześnie niesztampowe. Jak koronkowa Bianca, gładka Naomie, czy Secret Service, którego prostotę przełamuje ciekawe, koronkowe wykończenie obwodu. W kolekcji „Bond’s Girls” znaleźć można również koszulkę Countess, która zapewne stanie się hitem wśród przyszłych panien młodych, a to za sprawą koronkowych aplikacji i półprzezroczystych wykończeń, które sprawiają, że komplet ten łączy w sobie niewinność i seksowność, tak pożądaną w trakcie nocy poślubnej.

Wszystkie komplety z kolekcji „Bond’s Girls” znaleźć można na stronie www.kinga.com.pl.

Bieżące informacje na temat nowości na Facebookowym profilu www.facebook.com/EkskluzywnaBieliznaKinga
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (9)

kkkmmmooo (2012-04-05 13:28:33)
śliczna
Ta szara z różową wstążką jest prześliczna!!
Alicja (2012-03-23 08:03:03)
Bielizna "Kinga"
Jestem osobą nieśmiałą a ta bielizna na pewno dodałaby mi pewności siebie. Chciałabym zobaczyć minę męża gdyby mnie ujrzał w tej CUDNEJ bieliźnie. Aż szkoda było by ją zdejmować
Alicja (2012-03-23 08:02:24)
Bielizna "Konga"
Jestem osobą nieśmiałą a ta bielizna na pewno dodałaby mi pewności siebie. Chciałabym zobaczyć minę męża gdyby mnie ujrzał w tej CUDNEJ bieliźnie. Aż szkoda było by ją zdejmować
sylwiaxx16 (2012-03-03 15:06:49)
:)
Redakcja nas rozpieszcza:) Cudowna bielizna:)
bb26 (2012-03-03 13:57:53)
piękna bielizna:)
cyruleczka (2012-03-03 11:55:01)
piękna ta bielizna
i to bardzo
wodniczka (2012-03-02 22:52:58)
Bielizna
No no piękna ponętna bielizna lecz gdybym młodsza była....
katarzynka1111 (2012-03-02 22:46:56)
:)
mam słabość do Bonda :D . Ten ze zdjęć jest niczego sobie !
sylvana (2012-03-02 22:17:51)
Fantastyczne zdjęcia :))
Bielizna'' Kinga'' również ,cudowny pomysł z tym konkursem,bielizna to najlepsza motywacja do... wszystkiego. Aż chce się chcieć .
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar