2012-02-27

Pielęgnacja ciała

Niezwykła gładkość skóry z The Reparative Body Lotion

The Reparative Body Lotion to nowy, luksusowy produkt do pielegnacji ciała w ofercie marki La Mer, który błyskawicznie odmładza i wygładza skórę. Bogaty w składniki odżywcze The Miracle Broth™, a także The Reparative Ferment i wyjątkowy Marine Ferment pomaga w widoczny sposób ujędrnić i ożywić skórę. Staje się ona natychmiast nawilżona i promienna. Widoczne uszkodzenia zostają naprawione, a podrażnienia ukojone. Z czasem przebarwienia zostają rozjaśnione, tekstura wygładzona, a bruzdy i zmarszczki wydają się płytsze.


Kluczowe składniki:
- The Miracle Broth™ bogaty w składniki odżywcze, drogocenny kompleks, który stanowi serce linii kosmetyków La Mer. Pomaga łagodzić podrażnienia i zaczerwienienia, działa kojąco, jednocześnie nawilżając i zmiękczając skórę.

- The Reparative Ferment to silnie działająca substancja, będąca rezultatem starannego procesu bio-fermentacji alg o właściwościach rozjaśniających (Asparagopsis Armata i Ascophyllum Nodosum), morskich peptydów oraz kopru morskiego, która ma za zadanie przyspieszać naturalne procesy odnowy skóry, jednocześnie optycznie zmniejszając oznaki uszkodzeń i starzenia się. Algi pomagają rozjaśnić skórę, wyrównać koloryt i optycznie zmniejszyć przebarwienia. Peptydy morskie mają działanie wygładzające bruzdy i zmarszczki. Koper morski - roślina znana ze swoich właściwości złuszczających podobnych do retinolu, zwiększa wymianę komórek, dzięki czemu skóra uzyskuje wyjątkową gładkość.
 

- The Marine Ferment ten bogaty w lipidy suplement to głęboko odżywczy ferment, który pomaga zapobiegać dehydracji i wzmacniać barierę wilgoci w skórze.The Marine Ferment pozyskiwany z morskich mikroorganizmów które znajdują się w kominach hydrotermicznych wulkanów na dnie morza i przetrwały ekstremalne zmiany temperatur, pomaga stworzyć ochronną tarczę, jednocześnie poprawiając integralność skóry.

- The Replenishing Water to opatentowane Deconstructed Waters™ , które pozyskuje się ze zwapniałych brunatnych alg (Padina Pavonica), które wnikają głęboko w powierzchnię skóry, by zapewnić komórkom niezbędne nawilżenie. Zawarte w nich jony wapnia pozwalają zoptymalizować zapasy wilgoci w skórze i ułatwiają swobodną dystrybucję wody w skórze.

Sposób użycia: Produkt należy rozprowadzić na skórze i delikatnie wmasować. Stosować rano
i wieczorem.

Pojemność: 200 ml
Cena: 450 PLN
 

Komentarze (2)

sylvana (2012-02-28 18:53:03)
Wielka szkoda,ale...
nie stać mnie,może kiedyś  
cyruleczka (2012-02-28 09:24:00)
ALE CENA -
- KOSMETYK NIE DLA MNIE
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar