2012-02-25

WARTO WIEDZIEĆ

II edycja Festiwalu talentUW - Stand-UP

Tagi: festiwal
Już 22. marca 2012 odbędzie się druga, kabaretowa edycja Festiwalu talentUW - pierwszego warszawskiego festiwalu, w ramach którego debiutanci mogą zaistnieć na profesjonalnej scenie i wystąpić wraz z gwiazdami dużego formatu. Festiwal TalentUW to impreza cykliczna organizowana przy tej edycji przez trzy media UW: Radio Kampus, Telewizję Akademicką UW3D.tv oraz Uniwerek.TV podlegający pod Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.


Pierwsza, muzyczna edycja odbyła się w październiku zeszłego roku w klubie Palladium z udziałem artystów takich jak: Projekt Warszawiak, Kim Nowak czy Brenda Walsh. Na scenie zaprezentował się także najszybszy raper świata Silk oraz Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni. Ponad tysięczna publiczność fantastycznie bawiła się w wypełnionym po brzegi klubie.

Po muzycznej edycji Festiwalu talentUW, przyszedł czas na Stand-UP! Już 22. marca przegląd najlepszego humoru w wykonaniu Stand-Up Polska oraz debiutantów wyłonionych w konkursie talentUW. Miejsce na scenie Piwnicy pod Harendą czeka na uzdolnionych studentów z poczuciem humoru, lekkością i swobodą na scenie. Czekamy na zgłoszenia do 10. marca 2012. Wystarczy napisać na adres: konkurs@talentuw.pl (nadesłaniu autorskiego skeczu w formacie mp4).

W trakcie Festiwalu TalentUW w głosowaniu widzów zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę główną, czyli profesjonalne nagranie zwycięskiego skeczu oraz występ podczas Letniej sceny akademickiej w roku 2012.

Festiwal talentUW to wydarzenie, które otwiera nowe możliwości przed młodymi artystami. Daje szanse na przedstawienie twórczości przed szeroką publicznością. Festiwal talentUW tworzy nową jakość warszawskiej sceny kulturalnej, to niebywałe doświadczenie zarówno dla artystów prezentujących swoje dokonania jak i publiczności, która po raz pierwszy spotyka się, z często skrywanymi talentami. Młodzi zdolni emanują na scenie świeżością, nieskrywaną radością i przede wszystkim nieprzeciętnymi umiejętnościami. To doskonały pokaz! Zderzenie nowej jakości ze znanymi
i podziwianymi wykonawcami. Kto wygra? Zdecydujcie sami 22 marca 2012 r.II edycja Festiwalu talentUW - Stand-UP!
22. marca 2012, wejście od godz. 18:00, Piwnica pod Harendą, Krakowskie Przedmieście 4/6

Bilety do kupienia w Biurze Zarządu Samorządu Studentów, Krakowskie Przedmieście 24 (pokój nr 110 - I piętro) w godzinach 9:00-17:00 oraz w Piwnicy pod Harendą w dniu Festiwalu, cena biletu: 5 zł!

Organizatorzy Festiwalu talentUW: Radio Kampus, UW3D.tv oraz Uniwerek.TV
Patroni Medialni: PDF, Kulisy Kultury, POKA POKA, Hiro, dlastudenta.pl, students.pl
Partnerzy: WDiNP UW, Instytut Dziennikarstwa UW, Samorząd Studentów UW

 

Komentarze (1)

sylvana (2012-02-27 13:25:47)
Chętnie bym się wybrała...
ponieważ uwielbiam kabarety  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar