2012-02-24

Nowinki

Pierwsze otwarcie

Tego jeszcze nie było, chociaż to Deja vu! Niemiecka marka zegarków otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce. Już od lutego każdy może skomponować swój własny zestaw z dostępnych pasków, bransolet i ozdobnych pierścieni. Osobisty, wymarzony zegarek jest teraz na wyciągnięcie ręki.

 
Galeria Millennium Plaza, mieszcząca się przy Al. Jerozolimskich 123a wzbogaciła swoją ofertę o nowy butik. Deja vu Store to wyjątkowe miejsce na modowej mapie Warszawy. Prezentowane w nim zegarki to nowość na polskim rynku dodatków, która na stałe wchodzi do katalogu modnych akcesoriów.  Deja vu Store to jednak więcej niż tylko sklep. To eleganckie miejsce, w którym przez sześć dni w tygodniu zatracić się można w oglądaniu, zestawianiu i komponowaniu.

Uroczyste otwarcie Deja vu Store i pierwszy pokaz kolekcji marki odbył się 23 lutego 2012 roku. W nowopowstałym butiku zaproszeni goście mieli okazję podziwiać wszystkie elementy oraz złożyć z nich zestaw tylko dla siebie. Deja vu Store jest pierwszym sklepem w portfolio marki, oferującym wyłącznie jej produkty. Na półkach prezentowana jest szeroka kolekcja elementów, które ze względu na swoje zróżnicowanie tematyczne, stylowe oraz cenowe cieszą się zainteresowaniem kobiet
w każdym wieku.

W 25-letniej historii Deja vu przełomowym momentem był 2000 rok, kiedy to Brigitte Gertz – Ziegler stworzyła koncepcję „zmiennego” zegarka, który stał się sztandarowym produktem marki.

Składanie własnego zegarka to nie tylko możliwość spersonalizowania go i wyróżnienia się, to także,
a może przede wszystkim, świetna zabawa i sposobność do tego, by dać upust drzemiącej w każdej kobiecie kreatywności.
Komentarze (2)

sylvana (2012-02-25 10:08:03)
Ciekawe wyjście do klienta,
 i  to się nazywa mieć bardzo dobry pomysł 
Dejavistka (2012-02-24 21:39:22)
:)
Super że zegarki są już w Polsce! Można je dopasowac do każdego stroju i bawić się modą.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar