Diky

2012-02-13

ROZRYWKA

Edyta Górniak wystąpi na żywo podczas gali Viva Comet 2012

Edyta Górniak, pierwsza diva polskiego popu, potwierdziła swój występ na gali Viva Comet 2012, która odbędzie się już 23 lutego.


Edyta Górniak dołączyła do grona gwiazd, które wystąpią podczas piątej gali rozdania nagród Viva Comet. Artystka dostała nominację w aż czterech kategoriach: Przebój Roku, Teledysk Roku za utwór „Teraz Tu” oraz Image Roku i Artystka Roku. Dotychczas swoją obecność na gali potwierdzili: Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Marina, Mrozu, Kasta, zespoły Video i Afromental, a także duet DJ`ski Kalwi & Remi z Amandą Wilson.

„Będą to moje pierwsze Viva Comety, również pierwsze w tym roku moje muzyczne wystąpienie i  pierwsze spotkanie z publicznością od premiery nowego albumu. Czuję więc niemałą presję, choć  jestem równocześnie ogromnie szczęśliwa z powodu tego zaproszenia. Obiecuję niekontrolowane szaleństwo!” – zapowiada Edyta Górniak.

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd muzyki pop. Jest uwielbiana za swój unikalny głos o skali aż trzech oktaw. Pierwsze wokalne sukcesy odnosiła podczas współpracy z warszawskim teatrem muzycznym Studio Buffo. Przełomem w jej karierze okazał się występ w Konkursie Piosenki Eurowizji w 1994, gdzie zajęła drugie miejsce. Fani pokochali ją za takie hity, jak „To nie ja” czy „Jestem kobietą”. Po sukcesie jej debiutanckiej  płyty „Dotyk” posypały się propozycje od wytwórni fonograficznych, a głos Edyty zaczęto rozpoznawać i doceniać na całym świecie. Do tej pory artystka nagrała pięć płyt, które podbiły serca jej fanów. W Walentynki ukaże się najnowszy album wokalistki „MY”.

Występy Edyty Górniak oraz innych gwiazd na gali Viva Comet 2012 będzie można śledzić na żywo 23 lutego od godz. 20:00 na antenie Viva Polska oraz na stronie www.orange.pl. A już w najbliższą środę, 15 lutego, Edyta weźmie udział w czacie, transmitowanym na żywo na stronie www.viva-tv.pl, podczas którego odpowie na najciekawsze pytania fanów. Propozycje pytań do artystki można umieszczać na Fan Page’u VIVA Polska.

Statuetki Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie, głosując na stronie internetowej: http://comet.viva-tv.pl. Dotychczas statuetki Viva Comet odebrali m.in. Doda, Ewa Farna, Feel, Mrozu i Afromental.

Patronami medialnymi gali Viva Comet są: Bravo, Bravo.pl, RMX Maxxx,  Interia.pl i komunikator GG.

Komentarze (2)

KARINA (2012-04-28 20:26:31)
BEDZIE KLAPA
 TO TOTALNA PORAZKA ONA JEST PUSTA I WSTYDZE SIE ZE ONA REPREZENTUJE POLSKE 
sylvana (2012-02-13 19:31:08)
Fajnie,
 dobrze śpiewa i się świetnie  u b i e r a  
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar