2012-02-09

TECHNOLOGIA

W romantycznych rytmach

Nie ma to jak pierwsza miłość – można wtedy rozmawiać całymi dniami i nocami, a usłyszane z ukochaną osobą piosenki przypominają o szczególnych miejscach i momentach. W najbliższe Walentynki zakochani będą mogli być w stałym kontakcie i słuchać najbardziej romantycznych melodii dzięki Logitech Mini Boombox.Dźwięk, w którym można się zakochać

Mini Boombox łączy w sobie cechy mobilnego głośnika i zestawu głośnomówiącego. Urządzenie z łatwością połączy się ze smartfonem, tabletem oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w technologię Bluetooth. Logitech Mini Boombox zapewnia mocny dźwięk z niezwykłą akustyką zarówno podczas słuchania ulubionych piosenek jaki i godzinnych rozmów z ukochaną osobą.

Głośno i wyraźnie
Związek to przede wszystkim komunikacja. Teraz, nawet gdy jesteście osobno, na spotkaniu z kolegami czy po prostu w domu, nigdy nie będziecie daleko od siebie. Dzięki Mini Boombox, możecie rozmawiać godzinami. Wbudowany mikrofon gwarantuje wyraźny i czysty dźwięk – koniec z niedopowiedzeniami lub obawą, że nasz głos zostanie zniekształcony.

Rozmawiaj godzinami

Czasami po prostu nie umiecie odłożyć telefonu i pobyć chwilę bez siebie. Mini Boombox pozwala na komfortowe rozmowy nawet przez 10 godzin*. Urządzenie wyposażone jest w akumulator ładowany przez USB, dzięki czemu możemy zapomnieć o uciążliwej konieczności wymiany baterii. 

Elegancki wygląd w małym opakowaniu
Nie ma wątpliwości – Mini Boombox wygląda świetnie. Kompaktowy elegancki design nadaje urządzeniu lekkości. Ponadto dzięki podświetlanemu panelowi dotykowemu, możesz słuchać ulubionych dźwięków bez względu na porę dnia.Logitech Mini Boombox w walentynkowej, czerwonej wersji jest dostępny w Polsce od listopada 2011 w sugerowanej przez producenta cenie 359 PLN. Urządzenie występuje także w kolorze białym
i czarnym.

Więcej informacji na temat produktu znajduje się na stronie internetowej producenta www.logitech.com

* Faktyczny czas pracy akumulatora zależy od sposobu użytkowania, ustawień oraz warunków środowiskowych. Akumulatory mają ograniczoną liczbę cykli ładowania.


 

Komentarze (2)

sylvana (2012-02-10 14:40:07)
Szczerze przyznam...
to jest strzał w 10-tkę  
pscolka (2012-02-10 14:16:07)
.
fajny taki sprzęcior
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar