2012-01-13

Nowinki

Aleksandra Kisio w kreacji Agaty Wojtkiewicz na Gali Twojego Stylu

Aleksandra Kisio na wczorajszej Gali Doskonałość Mody Twojego Stylu zaprezentowała się w kreacji od Agaty Wojtkiewicz. Wybrała zwiewną, białą spódnicę oraz skórzany, dopasowany top. W tym zestawie wyglądała zjawiskowo.


Aleksandra Kisio na czwartkowej Gali Twojego Stylu pokazała się w propozycjach z najnowszej kolekcji Agaty Wojtkiewicz „6 AM”. Do długiej, białej spódnicy z wysokimi rozcięciami po bokach założyła skórzany top w kolorze koniakowym. Całość dopełniła brązowa kopertówka oraz ciężkie, zamszowe botki na wysokim obcasie. Wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrały, a sama kreacja świetnie podkreśliła urodę aktorki.

W propozycjach Agaty Wojtkiewicz z najnowszej kolekcji „6 AM” zaprezentowały się już: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Halina Mlynkova czy Ania Wendzikowska. Teraz do grona gwiazd wybierających kreacje projektantki dołączyła także aktorka Ola Kisio.

Na nadchodzący sezon Agata Wojtkiewicz proponuje zarówno skórzane topy, jak również zwiewne jedwabne kreacje – spódnice, spódnico-spodnie i długie sukienki. W kolekcji obecne są także modne przeźroczystości i zamsze. Wszystkie modele utrzymane są w pastelowych, wiosennych kolorach oraz w odcieniach kawy z mlekiem.

Więcej informacji na temat projektów Agaty Wojtkiewicz znaleźć można na jej stronie.

Komentarze (2)

pscolka (2012-01-14 19:56:31)
Też mi się podoba.
W szczególności ten skórzany top i buty.
sylvana (2012-01-14 16:07:42)
Zestawienie udane :)))
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar