2012-01-10

DEKORACJA WNĘTRZ

Styl Skandynawski Prawdziwe lovestory nigdy się nie kończy

Skandynawskie wnętrza kojarzą sie Nam przede wszystkim z bielą i pastelowymi kolorami, ale również z czernią, czerwienią i ciemnym niebieskim lecz tylko w dodatkach i tak właśnie jest w tym domu. Dom Syl i Bryana oraz kotki Blue, mieszkających w Niemczech jest kwintesencją stylu Skandynawskiego, dużo tu bieli, bo właścicielka tego pięknego wnętrza bazuje na tym kolorze  dopełniając resztę czerwienią, pastelami  i naturalnym drewnem , nadając wnętrzu charakteru  przytulności , energii. Ulubione powiedzenie Pani domu odzwierciedla jej charakter i zamiłowanie do wystroju wnętrz " Prawdziwe Lovestory Nigdy się Nie Kończy... " i tak właśnie jest ze Mną mój Mąż, rodzina i mój dom to moje lovestory pisze Syl. Część mebli pochodzi z ikea , część została kupiona na aukcjach internetowych i targach staroci. Sylwia sama przerabia meble , szlifuje , maluje , daje im zupełnie nowe szaty i drugie życie.Sypialnia stołek kupiony ze ekspozycji i odnowiona komoda
 

 
Wspólnie z mężem odwiedzają targi staroci" chyba jesteśmy od nich uzależnieni bo to jak poszukiwanie skarbów ", Ja jestem raczej Pani wyszukiwarka a mój mąż targuję się o dobrą cenę  czyż nie zgrany z nich duet ?, urządzają dom wspólnie, lecz Sylwia często coś zmienia  dekoruje  szyje, i czeka na opnie męża, jest dla niej bardzo ważna, muszą oboje czuć się w domu dobrze.  Właścicielka domu lubi mieszać style, nowe wymieszane z retro , vintage, shabby chic i handmade  Choćby komoda w kolorze retro blue z lat 50 doskonale się wpasowuje w sypialni, Syl sama ją oczyściła ze starej farby i połysku. Nie boja się też niekonwencjonalnych rozwiązań w stylu Eko  w domu jest dużo starych skrzynek, ulubioną skrzynką Pani domu jest stara skrzynka Coca-Coli która służy mężowi za szafkę nocną, inna zaś stojąca w salonie, pełni funkcję stolika kawowego.


 
Kotka Blue


Sylwia prowadzi Bloga http://syllovesshabby.blogspot.com/ gdzie pokazuje swój dom i skarby znalezione na lokalnych targach staroci, przywiezionych z podróży do Francji i Włoch, czy znalezionych online w USA, kupowanych przez rodzinę i wysyłanych do Nich . Wiele z tych rzeczy można kupić w internetowym sklepie prowadzonym przez właścicieli http://de.dawanda.com/shop/shabby-chic-by-s-gervais . Oprócz rzeczy przywiezionych z podróży czy lokalnych targów staroci, można tam kupić rzeczy zrobione przez właścicieli ,choćby takie cuda jak papierowe tagi  love letters, ramki na kolczyki czy skrzynki z napisami zrobione przez Bryana .


Tekst : Aleksandra Śmigaj-Kwitkiewicz


Zdjęcia i stylizacja :Syllovesshabby .blog
 
Wszystkie zdjęcia są autorstwa  i własnością Syllovesshabby.blog , kopiowanie zabronione !


 

Komentarze (50)

Zachariah (2015-11-13 01:52:46)
MSPSyjTiMWRuUKncIBZ
Have you got any experience? http://www.lamascotte.nl/bestuur.html peeves entirely 10mg amitriptyline anxiety begin teaching The report takes aim at "stand-alone" for-profit institutions, such as the University of Phoenix and Kaplan University, that were the "leaders of the online higher education business world" in the early 2000s.
Wyatt (2015-11-13 01:52:45)
QOojuCZVedqF
I hate shopping http://denali2013.org/teachers-section/ apes motilium cost abominable fluid John Makinson, chairman of the National Theatre, said the appointment was a "unanimous" and "enthusiastic" decision from the board, who were seeking someone with the "summoning power" to continue to attract the world's biggest stars.
kupiska (2012-02-12 15:11:23)
ładnie
ale najbardziej podoba mi sie polaczenie czerni z kolorem czerwieni mocnej
pscolka (2012-01-14 20:38:55)
.
Super jest ten styl skandynawski. Pierwsze zdjęcia wnętrza rewelacja. Coś dla mnie. A kicia na ostatnim zdjęciu taka śliczniutka mrrrr.
Bree (2012-01-11 15:53:44)
Perelka
 Kochana gratulacje :) Piekne fotki
Syl (2012-01-11 14:25:52)
Dziekuje..
dziewczyny za mile slowa:-)) Sylvana pozdrowienia dla Twoich 2 kici:-)
Syl (2012-01-11 14:03:20)
Dziekuje..
dziewczyny za mile slowa:-)) Sylvana pozdrowienia dla Twoich 2 kici:-)
Syl (2012-01-11 12:28:04)
Dziekuje..
dziewczyny za mile slowa:-)) Sylvana pozdrowienia dla Twoich 2 kici:-)
sylvana (2012-01-11 09:45:47)
Zakochałam się w tym klimacie,zainspirowana wyczaruję coś u siebie :)))
i... rozkosznej koteczce na  finiszu sama mam dwa łobuziaki-słodziaki 
NekropolisQueen (2012-01-10 23:51:46)
:)
Najbardziej podoba mi się to, że takie wnętrzne jest napewno oryginalne ma swój niepowtarzalny klimat i nikt nie będzie miał takich samych mebli Podziwiam osoby, które potrafią gdzieś na pchlich targach wypatrzeć jakieś "perełki" połaczyć to z tym, co już mają i stworzyć pasującą do siebie całość
Strona komentarzy 5 z 5
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar