Diky

2007-11-06

SEKS

Więcej seksu lepszy sposób na plemniki

Uszkodzone plemniki...
W przypadku mężczyzn, których plemniki wykazują uszkodzenia, codzienna aktywność seksualna może poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na poczęcie - poinformowano podczas konferencji American Society for Reproductive Medicine. Można powiedzieć, że "ilość" plemników przechodzi w jakość. Wiele par bezskutecznie starających się o dziecko powstrzymuje się od współżycia na kilka dni (a nawet na miesiąc, między jednym a drugim okresem płodnym kobiety), aby zwiększyć liczbę plemników. Jednak w przypadku mężczyzn, których plemniki są nieprawidłowe, lepsze wyniki daje codzienna aktywność seksualna - wynika z badań naukowców z australijskiego Sydney University.

Eksperyment...
Badania objęły 42 mężczyzn, których plemniki oglądane pod mikroskopem miały nieprawidłowy kształt. Przez siedem kolejnych dni pobierano od nich próbki nasienia i porównano je z próbkami po trzydniowej abstynencji. U 37 mężczyzn codzienna aktywność seksualna dała wyższą jakość nasienia niż abstynencja.

Komentarze (1)

gość (2011-06-16 21:24:01)
jakość ludzkiej spermy
 staramy się z mężem o dziecko od kilku miesięcy i bardzo interesuje mnie temat jakości ludzkiej spermy http://seksbaza.com/ ,gdyż na razie nic z tego nie wychodzi...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar