2011-12-22

DEKORACJA WNĘTRZ

SZYSZKOWY WIANEK

To już ostatnie nasze krok po kroku świąteczne oczywiście , dziś propozycja na stół lub jak dodamy wstążkę do zawieszenia w oknie na drzwiach , ścianie możliwości jest wiele.
Krok pierwszy : potrzebne materiały
-  podstawa pod wianek ratanowa , styropianowa , zrobiona z gałązek , co tylko Wam się podoba
-  szyszki ( ususzone na kaloryferze )
-klej na gorąco
- koraliki
- biała farba
- srebrny brokat


Krok drugi : Wysuszone szyszki malujemy biała farbą i sypiemy brokatem , pozostawiamy do wyschnięcia , wianek malujemy lub nie biała farbą w moim przypadku pomalowałam go na biało , część szyszek zostawiłam naturalnych żeby móc przykleić do nich koraliki , są lepiej widoczne na naturalnych szyszkach .
 
Krok trzeci :
Szyszki mocujemy do podstawy za pomocą kleju na gorąca , czekamy aż szyszki dobrze się przykleją , w ten sam sposób za pomocą kleju mocujemy koraliki do szyszek .Wszystkim Wam Kochani podczytujący chciałam złożyć życzenia Wspaniałych, Radosnych , Pełnych Magii Świąt Bożego Narodzenia.
 


Autor: Aleksandra Śmigaj - Kwitkiewicz


 

Komentarze (3)

sylvana (2011-12-24 09:08:32)
brak mi słów,jest przepiękny
Wesołych Świąt dla Wszystkich,niech będą przepiękne i takie o jakich marzyłyście cały rok  
pscolka (2011-12-23 10:10:00)
WOW
Jestem pod wrażeniem. Szyszkowy wianek jest piękny. A jaki prosty do zrobienia;) W te święta już go nie zrobię, bo zrobiłam już inne dekoracje, ale na następny rok, będzie obowiązkowo:D Taki wianek wszystkich by pewnie zachwycił. Również życzę Wesołych Świąt:D
NekropolisQueen (2011-12-22 23:03:36)
śliczny
Dziękuję za życzenia i również przesyłam mnóstwo ciepła i życzenia zdrowych, spokojnych, szczęśliwych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!!! Wszystkiego Dobrego Wianek jest cudowny, a co najlepsze można go dowolnie kolorystycznie dekorować.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar