Konkursy/

2011-12-17

Zakończone

Konkurs z firmą Lirene

Tak jak obiecywaliśmy wcześniej mamy dla was konkurs, w którym można wygrać zestawy kosmetyków firmy Lirene. Przekonajcie się co trzeba zrobić, by wygrać cenne nagrody.Co należy zrobić?

 
Napisz jak przygotowujesz swoją skórę do nocy Sylwestrowej.


Swoją odpowiedź zamieść na FORUM, w katalogu Moda i uroda, podkatalogu Konkurs z firmą Lirene.


Co można wygrać?
Do wygrania mamy 2 zestawy kosmetyków Lirene:


Lirene Anti-Aging 30+ (krem na dzien i noc + krem pod oczy)


Wektorowy Lifting 55+ (krem na dzien + koncentrat w kremie na noc)Konkurs trwa od 17 grudnia 2011 do 17 stycznia 2012.REGULAMIN KONKURSU.

§ 1 Postanowienia Ogólne

1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs z firmą Lirene” (zwany dalej „Konkursem”).
2. Regulamin ("Regulamin") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.

3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl

4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 17 grudnia 2011 do 17 stycznia 2012 roku za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.

5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć konkurs bez podania powodu.

6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.

§ 2 Udział w Konkursie

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.

W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).

Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.

Zadaniem uczestnika Konkursu jest napisanie jak przygotujesz swoją skórę do nocy Sylwestrowej.

Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.

Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.

5. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.

6. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl

§ 3 Przebieg Konkursu

Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursu zamieszczają swoje opisy - posty/maile na FORUM, w katalogu Moda i uroda, podkatalogu Konkurs z firmą Lirene.
Post/mail należy wysyłać tak, aby wpłynął on na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.

Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.

Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.

§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie

Zwycięzcami Konkursu zostaną osoby, które zamieściły najciekawsze odpowiedzi.


Nagrody, o których mowa w ust. 1, zostaną wysłane zwycięzcom przez sponsora za pośrednictwem poczty polskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.

Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!

Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane) gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.

Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.

Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.

Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl

Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.

W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.

§ 6 Postanowienia Szczególne

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu;

poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

§ 7 Postanowienia Końcowe

Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 17 grudnia 2011.

W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl

Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.
 

Komentarze (8)

amorki22 (2012-01-19 21:37:21)
:)
Powodzenia wszystkim
linkaka (2012-01-04 19:42:26)
zawsze
 Nie przygotowuję się specjalnie ponieważ o urodę nalezy dbac na codzień. Zdrowo sie odzywiać, uprawiać sport, wysypiać się i oczywiście stosować kosmetyki j  marki LIRENE :D
Alexa07 (2012-01-04 17:17:14)
Młoda jeszcze młodsza
 Do nocy sylwestrowej szykuję się z 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Codzienna pielęgnacja twarzy, peelingi, maseczki, kremy rano i wieczorem. Witaminy aby ciało było piękne nie tylko z zewnątrz ale i od wewnątrz. Unikam jedzenia ostrych rzeczy. Piję tylko zieloną herbatę.
tranula (2012-01-04 07:54:07)
piękną być
Sylwestrowa noc- najważniejsza w roku :)) Wtedy  po prostu trzeba wyglądać olśniewająco. Jak zrobić się na bóstwo  w 15 minut i uczynić z siebie prawdziwą królową imprezy? Oto mój dobry, bo sprawdzony plan! Włącz więc swoją ulubioną muzykę, zgromadź w jednym miejscu wszystkie kosmetyki, ubrania i  akcesoria, jakich będziesz używać. Pamiętaj. To nie czas na eksperymenty z makijażem czy fryzurą.Musisz wiedzieć czego chcesz.. Zacznij od szybkiego- zimnego prysznica, idealnie byłoby użyć peelingującego żelu, wydepiluj nogi i pachy, wmasuj energicznymi ruchami balsam do ciała i użyj antyperspirantu. Skóra stanie się pachnąca i jedwabista. Nałóż na twarz dobry krem nawilżający, a czekając na jego wchłonięcie zrób fryzurkę. Czas na podkład, korektor i cienie do powiek. Całość przypudruj. ..użyj eyelinera i tuszu do rzęs. Do tego pomadka lub błyszczyk na usta... i efekt oszałamiający :) Załóż kreację, z której czujesz się dobrze, najlepiej z naturalnych włókien, wygodne buty..oczywiście wskazane szpilki:) Mała kopertówka z kobiecymi drobiazgami mile widziana. Jeszcze  kropla ulubionego zapachu, ostatnie spojrzenie w lustro...I jesteś gotowa, aby podbić świat.
Ula63 (2012-01-02 19:34:12)
Piękna Ty...
Swoje przygotowania zacznij od szybkiej, ale skutecznej zmiany sposobu dożywiania. - Zbilansowana dieta wpływa nie tylko na sprawne działanie naszego organizmu, ale również na wygląd i samopoczucie - mówi Małgorzata Zdrojewska, specjalista dietetyk, współpracujący z firmą Good Food. - Aby w Sylwestra czuć się lekką i pewną siebie kobietą zrezygnuj z poświątecznych przysmaków, a zamiast tego zaplanuj racjonalnie jadłospis na najbliższe dni. Śniadanie: Musli z rodzynkami i orzechami wymieszaj z kefirem II śniadanie: Banany suszone do chrupania Obiad: Pierś z kurczaka pokrój w paski i duś na małym ogniu razem z cukinią i zeszkloną wcześniej cebulą. Jedz z kaszą jęczmienną. Podwieczorek: Szklanka soku jabłkowego i kalarepka do chrupania Kolacja: Wafle ryżowe z twarożkiem i dżemem Odprężenie: Przed snem zorganizuj sobie specjalną, relaksującą kąpiel, która równocześnie poprawi jędrność skóry i jej nawilżenie. Do wanny pełnej wody wlej pół litra mleka i 1 szklanki oliwy z oliwek. Dzięki mleku tłuszcz połączy się z wodą. Taka wieczorna kuracja będzie lekarstwem na przesuszoną zimą skórę. Skóra: Aby poprawić koloryt i złuszczyć odkryte w sylwestrową noc części ciała, można zastosować peeling kawowy. Wystarczy zaparzyć dwie łyżeczki kawy, odlać wodę, a następnie dodać odrobinę cynamonu i soli. Przygotowaną miksturę wymieszaj z kilkoma łyżeczkami oliwy - do uzyskania odpowiedniej konsystencji. Nacieraj równomiernie problematyczne miejsca przygotowanym peelingiem, a następnie spłucz ciepłą wodą. Podczas trzydniowej, ekspresowej diety nie zapominaj o różnorodności. Tylko w ten sposób będziesz w stanie dostarczyć organizmowi wszystkie niezbędne wartości odżywcze. Śniadanie: 2 kanapki pieczywa chrupkiego z szynką drobiową i pomidorem II śniadanie: Przygotuj koktajl z jednego banana i szklanki mleka 1,5 % tłuszczu. Obiad: Upieczony w piekarniku z bazylią i czosnkiem filet z mintaja podawaj z ryżem i uduszonymi na patelni papryką i cebulą. Podwieczorek: Wafle ryżowe z czekoladą deserową Kolacja: sałatka z gruszki, banana i pestek dyni, skropiona sokiem z cytryny Oczy: Kiedy jesteś zmęczona albo w nienajlepszym humorze, pierwsze co o tym mówi to Twoje spojrzenie i oczy. Dlatego właśnie o nie powinnaś zadbać w ostatnim dniu przed wielkim balem. Prostym sposobem jest kompres z herbaty. Wystarczy przygotować bardzo mocny napar z czarnej herbaty i płatki kosmetyczne. Gdy herbata nieco ostygnie delikatnie namocz w niej wacik i połóż na zamkniętą powiekę. Po kilku chwilach przemyj twarz wodą. Dzięki teinie zasinienia i opuchlizna wokół oczu znikną. Cera: Na koniec nie można pominąć zadbania o promienną cerę. Na dobrze nawilżonej i wygładzonej skórze twarzy dłużej utrzymuje się wieczorowy makijaż. Domowym sposobem przygotuj tonik dodający cerze blasku. Do butelki niegazowanej wody wciśnij sok z kilku cytryn (im więcej tym lepiej). Płyn rozlej do małych woreczków i zamroź. Przed nałożeniem makijażu przemyj twarz jedną, rozmrożoną porcją tego toniku. Nawet jeśli 31 grudnia musiałaś pracować ta kuracja, w pełni usunie zmęczenie z Twojej twarzy. CZESLAWSZUBERT@OP.PL
Redakcja (2011-12-22 18:08:19)
UWAGA!!!
Kochani!!! Odpowiedzi zamieszczajcie na FORUM, w katalogu Moda i uroda, podkatalogu Konkurs z firmą Lirene. Zapraszamy do udziału w konkursie
lazyxlady (2011-12-18 21:29:08)
Sweet secret.. :)
To nie lada zadanie wyglądać pięknie w Sylwestrową noc. Wymaga do silnej woli, zamiłowania. Podczas Świąt objadamy się tłustym bigosem, pierogami, popijamy to Coca-Colą a w międzyczasie zagryzamy tabliczkami czekolady. Lecz jeśli kobieta chce urzec mężczyznę i przywitać Nowy rok z gracją musi się troche wysilic i mieć swoje zasady. Ja mam kilka takich zasad i postaram się Wam je przybliżyć. Po pierwsze: nie podjadać i jeść regularnie. Drugie primo nie mieszać normalnego jedzenia ze słodyczami. Wolę zadowolić się owocami, czyli świątecznymi pomarańczami i mandarynkami. W przeciądu kilku dni muszę znaleźć czas na basen, obmyślanie kreacji sylwestrowej i domowe spa. Bardzo gorąco polecam peeling kawowy, ktory po prostu tworzę z : żelu do mycia twarzy i fuów od kawy. Peeling jest bardzo srogi, należy poźniej posmarować kremem antybakteryjnym aby w TEN dzień nie przywitał mnie radośnie jakiś pryszcz. O każdej porze dnia piję naprzemiennie czerwoną i zieloną herbatę, którę wypłukują szkodliwe substancje i sprzyjają spalaniu tłuszcu. To takie najwajniejsze rzeczy, którę musze ziścić także w tym okresie świątecznym.
sylvana (2011-12-18 17:34:09)
świetny jest ten zestaw :)
 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar