Konkursy/

2011-12-14

Rozwiązania

Rozwiązanie Konkursu na testowanie kremu Natura Officinalis

Zakończył się kolejny konkurs na portalu udziewczyn.pl Tym razem szukaliśmy 100 testerek, które będą mogły przetestować krem Natura Officinalis. Zobaczcie kto zwyciężył.




Lista zwycięzców na niebiesko, na czerwono dyskwalifikacja:
 
13.Roxi                     IP:46.113.65.82  dyskwalifikacja
 
19.Sukkub                 IP:89.76.131.236
25.dagmag                IP:178.36.82.2
26.karcelka               IP:178.37.63.145
29.freakdancer          IP:31.175.254.106
33.amorki22               IP:85.219.208.22



 
 
UWAGA:

Adresy proszę przesyłać do Pani Agnieszki Chabło - NekropolisQueen pocztą wewnętrzną na FORUM, w tytule należy wpisać Konkursu Natura Officinalis. Zwycięzcy mają 5 dni na przesłanie adresów. Bardzo prosimy trzymać się tych instrukcji!!!




Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Komentarze (24)

Redakcja (2012-01-12 13:33:31)
Dziewczyny
Zawsze odpowiadamy na różne, nawet tak nieprzyjemne komentrze. Nie potrafimy zrozumieć, dlaczego macie pretensje o to, co zostało dokładnie opisane w treści ogłoszonego konkursu? Przecież oprócz tego, że było tam napisane, że do wygrania jest próbka, a nie produkt pełnowartościowy, było tam również zamieszczone zdjęcie tejże próbki, oraz zdjęcie jak wyglada pełnowartościowy produkt. Mało tego odpowiadaliśmy również na pytania dziewczyn, czy to normalny produkt. Więc każdy kto nie czyta dokładnie, albo nie umie czytać ze zrozumieniem, nie powinien mieć pretensji do redakcji czy sponsora. I jak komuś nie odpowiadały zasady konkursu, nie musiał w nim brać udziału. Wszystkie te pretensje są bezzasadne. Okres jednego tygodnia na test, jest to termin umowny, nie oznacza on, że krem trzeba testować przez tydzień, bo wiadomo, że każdy produkt jest różnie aplikowany i dla jednej osoby wystarczy na 3 aplikacje, a dla drugiej na więcej. Tydzień jest po prostu czasem, w którym każdy dowolnie może sobie produkt przetestować.
aneti (2012-01-12 13:11:36)
poproszę o instrukcję
Droga Redakcjo i poplecznicy, skoro do wygrania była próbka (w takim razie dzięki za aż dwie :D) i skoro w regulaminie stoi jak byk że nie można jej jednak oddać koleżance jak proponowałam wcześniej :) to aby być w zgodzie z owym regulaminem proszę o informację jak dozwać te 3 ml skoro "Uczestnicy Testu mają obowiązek testowania produktu przez okres 1 tygodnia" :)
aneti (2012-01-12 12:58:46)
poproszę o instrukcję
Droga Redakcjo i poplecznicy, skoro do wygrania była próbka (w takim razie dzięki za aż dwie :D) i skoro w regulaminie stoi jak byk że nie można jej jednak oddać koleżance jak proponowałam wcześniej :) to aby być w zgodzie z owym regulaminem proszę o informację jak dozwać te 3 ml skoro "Uczestnicy Testu mają obowiązek testowania produktu przez okres 1 tygodnia" :)
aneti (2012-01-12 12:50:53)
Zasatanawia mnie tylko czy sposnor dał te `próbki`...
Aaaaaaahaha :)))) Myślałam, że poczta ukradła krem bo dostałam samą ulotkę, i juz miałam o tym napisać ale przeczytwaszy wasze informację przeszukałam kopertę i wiecie co: ZNALAZŁAM :D Dziewczyny powiedzcie jak zamierzacie podzielić te dwie próbki na tydzień testowania :D :D :D W kupie siła... A może wszytskie próbki wyślemy jednej dziewczynie? :D Żeeenada :D
Sywia (2012-01-11 22:20:39)
!
paolka,vidawinter,ooo,zniesmaczona - jestescie tą samą osobą? bo trudno mi uwierzyć, że w tym kraju jest tyle pustych ludzi, którzy nie potrafią czytac! typowe konkuromaniaczki, ktorym nawet czasu szkoda na przeczytanie zasad konkursu w pogoni za materializmem. Coś trzeba miec nie tak z deklem by nie widziec, ze napisane jest  w konkursie tak Osoby, które zwyciężą, otrzymają próbkę naturalnego kremu odżywczego Natura Officinalis, który będą musiały osobiście przetestować i wypełnić ankietę dot. produktu oraz odesłać ją do redakcji w wyznaczonym terminie. Myslenie aż tak was boli?! to dopiero zenada!
Redakcja (2012-01-11 22:12:36)
Próbka
Oj dziewczyny, dziewczyny, w treści konkursu stoi BYKIEM, że do wygrania jest próbka, należy czytać treści konkursów i wtedy nie będzie niejasności. Redakcja
Habibi (2012-01-11 11:38:33)
:)
Do mnie dziś dotarły próbki kremu:)
Habibi (2012-01-11 11:38:00)
:)
Do mnie dziś dotarły próbki kremu:)
paolka (2012-01-11 11:37:10)
yyy
dostalam dzisiaj ale zamiast kremu dostałam jego próbkę!!!!
agutek (2012-01-08 10:15:13)
kiedy dostanę nagrodę?
Czy do kogośjuż doszła nagroda-krem? Bo ja wciaż czekam...